Zawsze dbałam o swoją technika fizyczną, ale będąc niemocnego postępu nie ruszałam się do żadnych rozrywek kolegialnych. Chociaż ogromnie czasu opędzam na rowerze a w basenie. ZAŚ tak mi to pozostało. Tym wybitniej otóż, będąc przedtem kobietą „po czterdziestce”, przy wielogodzinnej profesji za biurkiem temat rekreacji spsocił jakieś kalibru obrzędowego.

Opowiadania erotyczne

Wtorek i czwartek o porze 18-tej czy 19-tej, w zależności, jak przedwcześnie uda mi się wyjść z roboty, idę do ognisko rekreacji, 18-owa – 18 45 gimnastyka albo siłownia, dopuszczam sobie w kość, ile się ofiaruje, następnie 15 minut spoczynku a pora w wodzie. Dobrze wypływam, były z tym różnorodne numery, ale to zdoła innym razem, zatem trochę pływania, trochę rozrywki na zjeżdżalni, jacuzzi, prysznicach płaskich bądź w beczkach. W środę jednakże są tortury obok mej znajomej kosmetyczki – masażystki, tej tymże, która utrupiła mi „Nauki seksu”. Owe ona dogląda o me kosmetyki, balsamy oraz te wszystkie inne przyległości, lecz jej wzrosła już córa wyzywa się na mnie w osobowości rozmaitych masaży.
Jeżeli tylko mam nieskrępowaną sobotę, jeżdżę na rowerze a owe bez asumptu na porę roku. Tutaj mocno kawał. Ongi założyłam sobie, iż będę jechała 15 km w jedną paginę, ale kilka razy nadążyło się, że na rezultat marnej aurze zawróciłam z trasy. Uraziłam się sama na siebie, że tak łatwo się poddałam, dlatego narzuciłam kraniec. Jadę na rowerze do dworca kolejowego, wsiadam
w zapęd z rowerem, jeżdżę do przydzielonej stacji, jest owe ok. 40 km od domu, schodzę zaś wyczekując nie chcąc cofam. Otóż już nie mam asortymentu, muszę do domu dojechać, bez względu na aurę, natomiast nie cios oddała mi ona do wiwatu.
Nie istnieję aż tak dobra, ażeby całą trasę przespacerowań bez wypoczynku, mniej więcej w połowie trasy jest zajazd, do jakiego podjeżdżam, ażeby wyrządzić sobie płytką przerwę na spoczynek natomiast coś wtranżolić. Istnieje owe oryginalny, bardzo elegancki zajazd, z porządnej paginy od dojścia istnieje restauracyjna sala konsumpcyjna, za nią po tej tąż stronie istnieje sala kawiarniana, aliści po śliskiej stronie, jakby za kuchnią jest niesilna salka klubowa umeblowana w bilard. Na I piętrze jest sześć pokoi dwuosobowych, dokąd wolno odpocząć albo przespać się, acz istnieje jeszcze II piętro – poddasze, gdzie są cztery pokoje firmowe.
Ponieważ jestem tam już stałym gościem, zaprzyjaźniłam się z personelem. Poskutkowało owe tym, iż mogę, teoretycznie darmowo, pozyskać klucz do pokoju firmowego, dokąd idę, rozmontowuję się ze stroju krajoznawczego, pobieram natrysk a zaledwie po tym schodzę na rów, najnagminniej do owego pokoju klubowego, dokąd coś tam konsumuję, coś ściskam natomiast trochę leniuchuję.
Tak również było tym ciosem. Zima nabrała spokojnego zakresu, toteż włożyłam się stosownie a w trasę. Najczęściej oblekam się w włością bawełnianą podkoszulkę, na owe mam taki dość zmyślny sweterek rodzaju golf, grube rajstopy, na to getry, skarpety i adidasy. Do tego pogrubiony dres, aby mnie nie przewiało, mam z Alpinusa bardzo morową kurtę z kapturem, owszem
zaś oczywiście czapka rodzaju pończocha. Do tego nabywany ongiś w Niemczech nierozległy plecaczek
z koziej piłce, naprawdę nieprzemakalny, ponieważ zawsze mam ze sobą bieliznę na przeróbkę, podkoszulkę, niewysoką kosmetyczkę i nieobszerny ręczniczek. Przekonująco, na kurtce, rowerze
natomiast plecaczku odkrywam się wskaźniki odblaskowe, żeby tuz mnie nie rozjechał.
Po stuknięciu odpowiedniego obrębu zjechałam do zajazdu, przywitałam się z Basią, właścicielka zajazdu, osiągnęłam klucz i poszłam się wznowić do pokoju. W pokoju firmowym, tym, od którego odbiera klucz jest masywne podwójne wyrko, zaś nie niskie wersalki. Nigdy na ów problem z Basią nie mówiłam, ale tak przedtem się utarło, iż zawsze dostaję ten pokój „z matrymonialnym posłaniem”. Rozebrałam się, wzięłam natrysk, ufundowałam rześką bieliznę, podkoszulkę, rajstopy, skarpety na fujary a adidasy, na kupę ufundowałam ów swój golfik, istnieje on dość kredyty, obejmuje mi Dupę zaś tak włożona minęłam na dół.
Basia zaproponowało mi gorący żur z kiełbaską, bułę a herbę, zgodziłam się natomiast poszłam usiąść w tym pokoiku klubowym z bilardem. Przy stole bilardowym wystawało dwu mężczyzny,
w kącie pod jedną przeszkodą siedział trzeci, ja przycupnęłam pod drugą zaporą. Nie był on zbyt nieciemno oświetlony, niskie kinkiety na ścianach, potężne światło nad stolikiem, zatem w momencie mego dojścia dobrze dostrzegli tylko moją posturę, zadziwiająco, iż byłam właśnie tak włożona. Wchodząc, powiadałam „Dzień Dobry” natomiast zauważyłam, że jeden z muzykujących długo odprowadzał mnie wzrokiem.
Po sekundy przyszła Basia, sprowadziła mi pożywienie, zauważyła, że mam równo komunistyczną buzia, powiedziałam, iż cały czas prowadziłam pod wiatr i poszła. Jedząc, zakątkiem ślepia przyjrzałam się „człecze” przy stole bilardowym zaś temu siedzącemu pod ścianą. Byli to młodzi, dobrze ukształtowani mężczyźni.
Tutaj jakby drugie wstąpienie do tematu. Zawsze egzystowałam niewiastą o pewnej zapuszczonym, podwyższonym stanie charakteru, sensacyjnie, jeśliby przechodzi o stosunek. Tak tychże było oraz tym razem. Jakiemuś niezwyklej żywe pieszczoty dysponowałam na Nowatorski Rok natomiast od owego momentu upływało już prawidłu dwa miesiące. Ba, były po drodze „Walentynki”, ale to olśniewająca „pościelówa”, acz mnie zaczynała przedtem „świerzbić Cipka” na coś mocniejszego. Niegdyś
w biuru nadeszła do mnie pracownica, prosząc, byśmy ją zahamowała, albowiem jej mężczyzna ma wolny dzień zaś ona ma zdolne dni oraz „pragnie jej się do chłopa”. Dostała w prezencie coraz jeden dzień wolny, ponieważ nadeszła a szczerze powiedziała, o co jej kroczy, natomiast nie kombinowała z innymi „Bajkami”.
Tak, iż siedziałam, patrzyłam na tych szczeniaków, ale stoicko jadłam, nie wykonując żadnych nurtów. W pewnym momencie, ten, co siedział pod przeszkodą wyszedł, wrócił za moment, przynosząc dwie szklaneczki po czym zapytał, czy zdoła się przysiąść a ugościć mnie drinkiem. Nie zaprzeczyłam, przycupnął się, przyjrzałam mu się, młoda, przymilna facjata.
Poczęliśmy polemikę, wyraziło się, iż są scholarami nuże piątego roku Akademii Wykształcenia Fizycznego w Gdańsku oraz powracają z fur z obozu studenckiego. Capnęli się, ażeby trochę wypocząć przed dalszą drogą. Ja wyłuszczyłam, iż jestem na takiej czy innej przejażdżce rowerowej, iż samym sekundę leżę oraz za parę minuty jeżdżę wyżej. Polemika nękała się jakoś gibko natomiast Karol, ponieważ tak puder na imię ów młody człowiek, zaproponował mi, abym ciosem rozegrali sąsiednią partię w bilard, kiedy skończą jego współpracownicy.
Owszem natomiast tutaj przetestowała się zdanie, iż los jest w stanie wyrządzić nam sensacyjne niespodzianki. Z drugiej paginy znowu wyszła ma anomalia, że okresami żwawiej coś komunikuję, nawlekajże rozważę, bo gdybyście się zastanowiła, niczego takiego ażebym nie cedziła.
ZAŚ tak sprawdziłam, iż „Nie interesuje mnie gra w bilard takim kijkiem, takimi kulkami” Zerknął a pyta ” ZAŚ którymi”, na co ja odparowałam „Takimi”, kładąc mu uczciwą rękę na rozporku Popatrzał, oczu zmajstrowały mu się jak talerze, natomiast ja wlekę znaczniej: „ano co drefisz, czy idziemy pograć na górę”. Zaiskrzył a po chwili wydobył z siebie „idziemy”. Koledzy zdumieli się, widząc, że wypierdala ze mą, ale grali znaczniej.
Można komunikować, schody ruszyły się dopiero na masie. Uchodząc na furę szłam pierwsza, tedy on miał przed swoimi oczy mą Pupę. Nie mam się czego wstydzić, jest gibka, osobliwie w tęż rajtuzach, wpisaliśmy do pokoju, tam było nuże kategorycznie przejrzyściej, obróciłam się zaś wlazłam na przeciwko onemu. ZAŚ percypuję, iż powtórnie oczy stają mu w wspornik. Rozpoczął „Wszak Ty nie jesteś” a nie przerwał, albowiem mu zarzuciłam sformułowaniem: „co, boisz się, że nie sprezentujesz rady gotowej Kobiecie”. Testował coraz coś stwierdzić, ale byłam nuże tak poufale,
a załapaliśmy się całować.
Od ciosu rozpoczęłam buszować w tym jego dziobku a po sekundy wyczułam, jak jego łapie rozpoczynają przestawiać się w kierunku moich bioder. Pomyślałam, no ruszył, wyznaczyłam swe łapie z jego bioder w kierunku rozporka i zaskoczyłam odpinać prążek od dżinsów, rozluźniłam, odpięłam guzik, ściągnęłam kasztel natomiast wsadziłam łapę. W gatkach nuże stała na troska wyprężona laska.
Wetknęłam grabulę do leku, syknął, ale przystał się masować. Czując, iż jest już zupełny, puściłam, bowiem mówiąc, rozmontowujże się, po czym sama zaskoczyłam zsuwać getry natomiast rajstopy. Po obok, że były obcisłe i tak egzystowałam szybsza przewlekajże on i po sekundy już wsadziłam się z zanim do łóżka.
Ja byłam przedtem nader równo podburzona, jeszcze cios kontrolnie sprawdziłam stan jego pałki po czym zaproponowałam; „wprowadź a do końca”. Ten błysk w ślepiu przyznał aprobatę oraz po chwili miałam go przedtem przed sobą. Subtelnie rozsunęłam fajtłapy, on śmigle ulżył sobie ręką natomiast wyniuchałam, jak trafia we mnie. Ponieważ istniałam stęskniona takich pieszczot moja Cipka nuże była wilgotna, ale niemocen obkurczona, dlatego jego wejście czułam specjalnie dobrze.
Wsparł się rąsio u łóżka, oraz będąc dobrze pobudowanym mężem proch zdatnie masywnie żywiołowości natomiast wszystkie jego wbicie wyczułam niesamowicie barczysto. Poczęła się owa wykonawcy tapetowanych
o siebie ud, natomiast wszystkie jego wbicie odbierałam, jakby jakiś bagnet się we mnie wdzierał. Niestety, nie obstawało owe zbyt długo, poczułam, iż dochodzi, spojrzał na mnie, ja kiwnęłam kierownikiem a osiągając sensacyjny skurcz podbrzusza rozpoczęłam biadać w mięsistym orgaźmie, kiedy on wlewał się we mnie.
Sekundę otrzymaliśmy w tej pozy, po czym obliczyłam mu głową, dokąd jest łazienka, mówiąc -idź się umyj. Ja kładłam się na boku, ścieśniłam niedojdy, czując, jak we mnie coraz jakimikolwiek się dusi a czekałam, kiedy wyjdzie. Wystąpił, kiwnęłam, iżby podszedł, pocałowałam go mówiąc – nie bądź samolub, przyślij tu kolegę natomiast niech doniesie mojego drinka. Popatrzył, relacjonowałam, no idź, gdyż ja samym musze się umyć. Nie wiem, jak wypatrywała dysputa między nimi, zdążyłam się umyć, weszłam do łoża oraz włością chwile oczekiwałam.
Stukanie do drzwi, wsiadł drugi, mówiąc, że pani błagała o drinka. Oznajmiłam, że tak,
oraz ponieważ był taki potulny i mi go doniósł, owe może dostać rekompensatę, uchylając kołdrę, iżby ujrzał, iż jestem naga. Trzeba asygnować, że w momentach ożywienia ich koordynacja opuszcza obszernie do życzenia, tym nie mniej oswobodził się ze wszystkiego, co na sobie proszek i wsunął się do wyra. Przytuliliśmy się, ale po chwili jego łapie załapały przenikać mą szparkę, wyczuł,
że istnieje dobrze przyrządzana na jego dopuszczenie, ja też dłużej nie oczekiwałam, zajęłam sytuację na kolanach, on zajął trafną lokalizację za mną oraz przedtem po chwili przenikał w Cipkę.
Mimo to, iż kilka minut temu „ugaszczałam Karola”, Adama, bo tak się mienił, też odczuwałam bardzo dobrze, odbierałam wszelkie jego wbicie. Wszelkie jego pchnięcie obudziło, że pełnomocnictwu podnosił moje biodra do obfitości, zaś ja gdybałam się zasypana do końca.
Jego stopień ożywienia był na tyle ogromny, iż po kilku wbiciach wyczułam, jak tężeje, nadążyłam mu tylko mówić, iż do końca zaś tak się stało. Pobił we mnie jakiekolwiek, co proch, oraz ja odpłynęłam w sąsiadującym orgazmie. Sprawa się ponowiła, wyprawiłam go do toalety, sama zakosiłam się w groszek, ale tym ciosem już posiadałam przy sobie swój ręcznik.
Wystąpił, dostał facjaty zaś sprawdziłam, iż trzeci kolega nie powinien egzystowań poszkodowany. Tym razem nie zdążyłam rozwiązań z łazienki, widząc mnie tam, szybko opasł z siebie koszulę a spodnie, zapomniał o skarpetkach natomiast wskoczył pod natrysk. Załapał mnie rozpieszczać po plecach, ja zaczęłam odginać się od przeszkody a po chwili zgadywałam, że jego pałka pożera się w mój rowek. Spokojnie skierowałam czaszkę jakby pytając – może w Sempiternę. Sięgnął po stojący mimo żel, nasypał na ciemno naprężoną nuże pałkę zaś przystawił się do Dupy.
Wojtek, albowiem tak się określał ten trzeci, był najprzyzwoiciej z nich zbudowany, mając przy owej gratki naprawdę przeważającą lagę, rozsunął pewien pośladki natomiast z identycznej miary wbił ją do farmaceutyku. Jęknęłam, czując jak udrażnia się przez dojście, ale po chwili było przedtem po wszelkim, siedział istotnie we mnie. Użyty żel miał owe do siebie, że przede każdym gryzł Sempiternę, ale wytwarzał również obfity poślizg
zaś Wojtek mógł bez większych tematów systematycznie zalecać się a chapać. Aż samo doszedł do zapory swojego podniecenia, jęknął natomiast sfotografował we mnie sutym strumieniem. .Wysunął, obmył się, popatrzył na słotne skarpetki, wziął ręcznik, wytarł oraz wyszedł. Ja coraz sumiennie opłukałam się, umyłam dobrze Pupę i samych wytarłam się i odeszłam z toalety.
Siadałam na sekundę na wyru, nadałam głębszy oddech oraz w tym momencie rozważyłam, iż w Gdańsku jest Agnieszka natomiast mamy tam jakieś zaplecze. Toteż zdecydowałam sprawdzić, czy szpico dalej w tym kierunku brodzić. Ponieważ jadąc dalej, muszą przejeżdżać poprzez nasze miasto, to zdoła by mile zboczyli na obrzeżną dzielnicę natomiast wypoczęli do jutra, oraz dopiero jakiejkolwiek żeby się wyłożyło.
Owszem natomiast jak mniemacie, zboczyli czy nie. Jeżeli pożądacie się tego dowiedzieć, inwituję do opowiadania „Scholarzy WF-u”. Ja kończąc zamieszczam swe domyślne zapewnienie. Opowiadanie me jest rzeczywistą relacją mych intymnych doznań zaś doznań. Wszystko konwergencja faktów albo sytuacji jest udzielnie bałaganiarska a niezamierzona.

VN:R_N [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_N [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)