Piątek 19.00, dzwonek do drzwi. Zapewne owe oni. Już tydzień wcześniej szwagierka dzwoniła iż nas zajrzy.
Przyjechała z synu Sławkiem (17 lat). Żona pomieściła ich w polskiej sypialni oraz my posiadaliśmy nocować w pokoju gościnnym. Nie obyło się bez plotkowania do pó?na. Straciłem mężu samymi i poszedłem obserwować telewizor.
Sławek (syn szwagierki) został z nimi. Oglądałem niejaki lekki erotyk \”Bałamut\’a\” natomiast z chyżo pustymi spodenkami tak żeby mój kutas byłna wierzchu przebywałem się nim symultanicznie uważająć by tuz nie wpisał. Gdzieś około 2-giej w nocy musiałem się chyba zdrzemnąć skoro szybko rozwarłem oczom skoro poczułem cośna swoim penisie. Jak jaźń mi powróciła dotarło do mnie że owe usta. Wokoło było ciemno przeto rozważyłem iż goście przedtem śpisz zaś połowica wykiwała ochocie na figle. Ruchy ust na mym aparacie były tak sprężyste że szybko zmajstrował się niesztywno hartowny, po sekundy zwietrzyłem że graba która do tej pory pocierała mi jaja przesuwa się niżej i do mojego zadu wdziera się palec. Zdumiało mnie to ale oraz bardzo urzekło. Zacząłem postękiwać i paluch przesuwał się coraz żwawiej oraz pilnie zapaliło się światło. W progu stała połowica z szwagierką. Zdumiało mnie owe bardzo i szybko zajrzałem kto mi klęczy między niedołęgami. O niedrobno nie zemdlałem bo owe był Sławek. Pożądałem go odgonić ale małżonka zawołała iż mam sięnie posuwać.

– Nie wiedziałam że cenisz chłopców?
– Ależ kochanie! Myślałem że owe Ty!!
– Akurat!! Poniesiesz grzywnę!
Otóż upchnęła się szwagierka:
– Sławek powstawajże!! NATOMIAST ty rozpustny szwagrze uklęknij przed nim.
Jak nuże klęczałem przed Sławkiem, szwagierka stwierdziła:
– Obciągaj mu!
Pożądałem zaprotestować ale ….
– Obciągaj -uzupełniła moja połowica sądem który nie przejmował oporu.
Sławek chyba tylko na owe czekał bowiem naparł fiutem na moje usta. Proszek dość cudownego dla oka chuja natomiast nawet prześlicznie pachniał dlatego rozważyłem: – A co mi tam! -I pobrałem fiuta w usta. Zaczałem go obciągać zaś kątem oka odnotowałem iż kurtyzanom się owe podoba.
– Donieś podarunek który mi sprezentowałaś -powiedziałą ma połowica do szwagierki a po sekundy owa doniosła wibrator przypięty do prążków.
– Sławek przysiądź na kanapę zaś Ty klękaj, dalej obciągaj i wypnij się!
Jak przedtem nakazana kondycja była sprawiona mężu zgoniły koszulki nocne natomiast całkiem nago podeszły do nas. Szwagierka ułożyła się głową między mymi lebiegami a zaczęła ssać mojego kutasa, natomiast połowica przywiązała sobie tego pozornego fiuta i podeszła mnie od tyłu klękając nad szwagierką jaka mnie ssała. Domysliłem się iż nie przechodzi mężatce o niątylko o mnie. Zatrwożyłem się ale nie nadążyłem zareagować gdyż naparła tym wyrafinowanym kutasem na mój kufer. Był czymś posmarowany skoro poczułem wilgoć natomiast potem jużtylko jak wjeżdza mi w pupę. W pierwszej chwili niepokojące czucie przerodziło się w coś co … rozpoczęło mi się podobać a podniecać mnie.
Żona mnie waliła, szwagierka mi obciągała oraz ja pudrem w ustach kutasa jej synem. Byłem tak podjarany iż wybuchałem stałym towarem w usta szwagierki. Chuja Sławka nadal obciągałem nuże bez żadna krępacji dosyć gwałtownie zaś po sekundy wyniuchałem jak Sławek bije w moje usta.
Żona wyszperała ze mnie wibrator zaś szybko nakazywała rozwiązań Sławkowi. Jak był za mną nakazywała mu wsadzić mi jeszcze raczej pewien skostniałego kutasa w sempiternę. Goniec nieco otwarcie ruszył mnie bzykać i wyniuchałem iż wcale nie złagodzi!! Po niejakich pięciu minutach spuścił mi się drugi raz ale tym ciosem w pupie.
– Wkładaj sięna ziemi -powiadała mi małżonka.
Gdy to stworzyłem przechytrzyła mi nad natura a przykucnęła tak żebyśmy lizał jej zad, po około minucie lizania ustąpiła miejsca szwagierce aby ta w końcu ustąpiła położenia synowi. Jak przedtem wylizałem trzy zderzaki mężu nadepnęły nademną oraz zaskoczyły na mnie siusiać. Szczały mi w usta, na klatę, chuja. Kieratem mężatka poniosła kuglarz z półki zaś stworzyła mi zdjęcie jak leżę na podłodze cały obsikany z wyciekającą mi z ust oraz dupy spermą.
Zanim odjechali w niedzielę po południu, rano ciosem z Sławkiem poczyniliśmy sobie rozkosz w posady 69 natomiast mężu patrzyły jak sobie obciągamy do same końca.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Szwagierka, 4.5 out of 10 based on 4 ratings