Poranek był słoneczny a ciepły, zawiadamiał się cudowny dzień. Asia zbudziła się w swoim namiocie o 7.00, gdy wykonano przesłankę. Gońcy nuże od pół godziny biegali po lesie, niebogi miały o tyle prawidłowiej, iż mogły sobie o te pół pory leniwiej pospać. Program był taki, iż skauci o 6.30 wstawali oraz produkowali półgodzinną poranną rozgrzewkę, po czym o 7.00 szli się wykąpać do jeziora, a harcerki miały rozgrzewkę w godzinach 7.00 – 7.30 natomiast kieratem kąpiel, ażeby nie przetwarzać tego razem z małolatami. Asia zeszła, zdemontowała się ze swojego harcerskiego mundurka by zmienić bieliznę, po czym powtórnie go przyodziała a odeszła z namiotu. Inne oblubienicy także opuszczały ze swoich namiotów natomiast opadały się w położeniu zbiórki, jak wszystkie nuże były dojrzałe, zaskoczyły trucht po lesie. Po pół pory wróciły zmordowane do obozu, pobrały wartościowe do ablucji idei oraz poszły nad jezioro. Nie wszelkie lecz się tam udały, Asia zostawała w obozie. Była skromna zaś nie pożądała się kąpać ciosem z innymi pensjonareczkami, zatem posiadała taki uzus, iż czekała aż końcówka wróci do obozu natomiast wtedy ona szła nad jezioro zaś przemywała się sama. Po porannej rozgrzewce i ablucji wszyscy mieli czas wolny, marsz mogła wtedy iść płynnie się umyć.

Owego dnia Jarek a Kamil, dwaj 15-latkowie z tej samo drużyny harcerskiej wstąpili na nieprawy koncept, aby podpatrywać pensjonareczki jak będą się przemywały w jeziorze. Było to banalne do dokonania, albowiem szczeniacy mieli przedtem wtedy czas wolny, mogli sprawiać co potrzebowali i nikt żeby ich nie zabiegał, a dookoła jeziora dojrzewało cało krzaków, w których można się było zamaskować i patrzeć gołe harcerki. Wtajemniczyli swój plan w istnienie, jednak niestety, jak przybyli nad jezioro zaś pochwycili pomyślne kondycje, pensjonarki były przedtem pełne zagłębione w wody natomiast nic ciekawego nie zdołali widzieć. Postanowili poczekać, aż ich partnerki z drużyny będą opuszczać z wodzie, wtedy będzie sporo czasu żeby się na nie napatrzeć, jak będą się wymazywały zaś oblekały. Mieli przesłankę, tak też było – oblubienicy rozmawiając ze sobą oraz chichocząc się opuszczały z wacie, ich piersi skakały gdy szły, chłopcy zdołali się napatrzeć do decyzji. Jak to harcerze, podniecali się przy byle okolicznościach, więc ich ciapy były cały okres w stanie wzwodu. Gdy harcerki się oblekały, Kamil był przedtem na tyle rozdrażniony, iż oznajmił do Jarka:
– Szczać mi się raczyło, poczekajże, ja idę obok a się zwolnię.
Skrajnie tak naprawdę dosyć nie pył zamiaru się planować tylko się masturbować, musiał owe sporządzić otóż, ponieważ potem nie byłoby po temu gratki oraz musiałby cały dzień przechodzić rozniecony ze sterczącą bańką w portkach natomiast przypominając sobie te widoki.
– Ok – odpowiedział Jarek.
Znał, co jego przyjaciel zamierza robić, postanowił wykonać to sami, także pragnął podarować ujście swojemu wzruszeniu. Musiał tylko zburzyć sobie pospieszniej nawlekajże Kamil, aby ten nie przydybał go gdy powróci z powrotem. Tak tedy jak Kamil wyszedł, zaskoczył się szalony wyścig, kto prędzej się spuści i przydybie na masturbacji owego pozostałego. Jaskrawo wypatrzyć nawzajem pożądali się tylko po owe, ażeby się pośmiać, bowiem oraz tak znali co obydwaj będą przetwarzać, to że Kamil musi się wysikać było tylko przyczynkiem, iżby na sekundę się odseparować, taką „poważną kategorią”. Gąski przedtem się rozeszły natomiast synkowie w krzakach poczęli fetę ze swoimi fujarkami. Kamil zerknął się w paginę jeziora, żeby wyobrazić sobie ukochanej, jakie przed chwilą tam były nagie, a doświadczał jak po plaży idzie ich koleżanka, 16-niezaangażowana Aśka. Miała dosyć długie, jasne, scalone w kuk włosy, była średniego postępu, chociaż zarówno Kamil jak natomiast Jarek byli od niej nieco niżsi. Podeszła do jeziora i poczęła zsuwać w spód swoją harcerską, skrótową spódniczkę. Kamil scedował sobie sprawę co się szydełkuję – Aśka się otóż rozbierze zaś będzie się przemywała. Na tą inicjatywa poczuł coraz większe poruszenie a począł się jeszcze mocniej onanizować. Rozważył sobie, że dzięki temu iż zauważył Aśkę, dostanie orgazm prędzej nawlekaj jego kolega Jarek oraz będzie mógł go zapuszkować na waleniu. Spódniczka Asi opadła na piasek, ukazując nieletniemu jędrne pośladki jego koleżanki osłonięte majtkami a przyciemnione materiałem cielistych rajstopek. dziewczyna poczyniła krok w bok zaś odeszła z niej, po czym rozpoczęła rozpinać swój harcerski mundurek. Kamil żałował, iż stanie do onych tyłem zaś nie zwiedza jej cycuszków. Nuże prawidłu dojrzewał, ale zagrodził masturbację, skoro pragnął wizytować owe przedstawienie do końca i kieratem zaledwie sobie zburzyć. Rozważył o swoim siedzącym w sąsiednich krzakach koledze. „Nurtujące czy zauważył, iż Aśka istnieje na plaży?” Zadecydował egzystowań dobrym przyjacielem oraz pokazać mu, co się dzierga nieopodal. Zawsze owe potem będą mieli o czym dyskutować. Wrócił dlatego do ich pierwszej infrastruktury, z jakiej wcześniej podpatrywali harcereczki. Tak jak się spodziewał, Jarek siedział na liściach z jedynką w ręku oraz się onanizował.
– Ej – szepnął do panu.
Młokos podskoczył jak oparzony, ładował ekwipunek do majtek po czym powstrzymał się w kierunku partnera.
– Co, przedtem się wywaliłeś? – spytał.
– Nie. Popatrz, co się tam dzierga – wyznaczył palcem na obnażającą się przy jeziorze Asię.
Jarek popatrzał oraz oczach wystąpiły mu z orbit. Nie zdołał wymontować wzroku od partnerki, podziękował jęzor na wierzch zaś patrzył się na nią. Stała tyłem do nich błyszcząc pupą. Była w tąż staniku, majtkach, rajstopkach zaś długich czarnych skarpetkach, takich, które nieczęsto dźwigają harcerki. Na ziemi spoczywała jej spódniczka zaś butelkowa, harcerska marynarka.
– O bladź… – wydyszał Jarek.
– Niewściekły widok, co?
– ZAJEBISTY! Stary, dzięki, że mi ją udowodniłeś. Nie spostrzegłbym, nie patrzyłem się już w owym kierunku.
Obydwaj załapali drapać się po fiutach patrząc na Aśkę. Podfruwajka palcami kierującymi natomiast kciukami obydwu grabuli schwyciła prezerwatywę swych rajstop a rozpoczęła zsuwać je w dół, podniecająco przy tym poruszając pupką. Gdy jej rajtuzy zaś podkolanówki odpoczywały już na ziemi, załapała rozpinać stanik.
– Chciałbym z nią pobaraszkować… – rzekł z rozmarzeniem Jarek.
– Kto ażeby nie chciał… – odparował mu Kamil, równie rozmarzonym sądem.
– Spazmy, no nie trwam. Otóż ja idę się wylać.
– Ty, oraz może iżbym uszczknęli coś z nią zakręcić, co? Zdoła ofiarowałaby się nam pomacać? – Kamil wpadł na pomysł.
– Nieee, bodajże nie – kontrował niemiarodajnie Jarek, jednak na temuż inicjatywa o tym zwietrzył coraz większe podniecenie.
– Owszem wetnijże, podarujże do niej przechytrzymy oraz się jej spytamy wprost! Znasz, jakie są harcerki, zdoła nam przystanie – informował z zachwytem Kamil.
– No nie znam…
– Podarujże, dopuszczaj! Kto nie ryzykuje, ten nie ma! Idziemy!
Aśka ogarnęła nuże stanik zaś majtki a otóż zapalała w ich paginę gołymi pośladkami. Widok ten poparł Jarka na tyle, aby zezwolił pomimo duchu na propozycję kamrata.
– Włość, idziemy! – powiedział.
Wystąpili z krzaków zaś załapali plażą w stronę jeziora. Naga oblubienica wnikała przedtem powoli do wacie. Tym ciosem Jarek zaszedł na pewnej sprawa:
– Ty, zdoła jej ogołocimy okrycia? – spytał.
– Dobry koncept – odparował mu przyjaciel.
– Ja spożywa wezmę oraz ładuję, i ty jej ogłoś, iż jak nam pozwoli na co trochę, to jej podarujemy. Inaczej będzie musiała goła powrócić do obozu.
Po tych słowach obydwaj roześmiali się durnie. Byli nuże przy odzieniach filipinki, natomiast ona cały okres będąc tyłem do nich natomiast nie widząc ich, brodziła coraz wyżej w przygłup jeziora. Zwierciadło wodzie było nuże prawidłu na stanie jej pośladków, gdy usłyszała głos. Na dodatek był to męski sąd, przeto się zmieszała a nie bacząc na to, iż woda jest zimna, zanurzyła się. Tuz ją ponownie wykrzyknął:
– Aśka! Aśka!
Przestawiła się zaś dojrzała na plaży swoich kumpli z drużyny harcerskiej – Kamila zaś Jarka. Ten główny, ku jej zaskoczeniu, demontował się właśnie, oraz drugi, ku przestraszeniu podfruwajki, gromadził z piasku jej ubrania. Powiększył wszelkie łachy koleżanki zaś jej ręcznik i sprezentował nura w krzaki. Wystraszyła się nie na psikusy, iż młodzicy nie ofiarują jej ubrań. „Ach, jaki to egzystowałby wstyd nawracać na nagusa do obozu. Nie mogą tego skonstruować” – rozmyślała sobie. Kamil rozmontował się do samym slipek natomiast wszedł do jeziora, dążył w jej kierunku. Asia podświadomie zaczęła się odsuwać, natomiast cały okres kucała, by jej piersi nie wyszły ponad watę. Kamil nieuchronnie się do niej scalał, gdy nuże znalazł się przy niej, była na tyle drobiazgowo, że mogła sterczeć na wyprostowanych neptkach zaś jej cycuszki były pogrążone. Woda w jeziorze jednak była czyściutka i transparentna, przeto Kamil porywająco pojmował pod jej lustrem dwie różowiutkie półkule, zwieńczone brązowymi kropeczkami. Były nierozległe, acz ogłaszały się imponujące do muskania.
– Dlaczego mi pozbawiliście odzienia? – zapytała ze wściekłością Aśka.
– Lekko, przetłumaczymy owi spożywa – kontrował Kamil, nie patrząc się jej w twarz choć w wyraźne pod wodą piersi.
Płynne drgania wodzie sprawione spychaniem się siusiumajtki robiły, że jej cycusie, na które jej rozmówca ostentacyjnie się patrzył, także demaskowały się wibrować.
– Na pewno mi je sprezentujecie? Żebrzę was, nie mogę toż wrócić goła do obozu, będę pośmiewiskiem. Nie działajcie mi tego – rozmawiała błagalnie i prawu się rozpłakała.
Kamil stawiał łapę na jej skrzydłu i począł nią powoli sunąć w dół. Jak przedtem prawidle doszedł do piersi, oblubienica upolowała jego łapa i krzyknęła:
– Co ty działasz?! Zakończeń!
Goniec nie ograbił aczkolwiek grabuli z jej padła, a położył drugą na jej drugim ramieniu. Asia obydwiema grabami walczyła przerywać jego porządną rąsia przed dotknięciem cycka, on w tym czasie bezwstydnie położył lewą grabę na pozostałej piersi. Ruszył ją gnieść, Aśka nie posiadała presji by go zastopować, dlatego czekała, aż się namaca. Druga dłoń gołowąsa też spoczęła na jej cacusiu zaś międlił je łapczywie.
– Kamil, przestań, pragnę… – cedziła.
– Co owi owe męczy? I tak nuże poruszyłem twoich cyców, dlatego przedtem bez różności czy jeszcze chwilę sobie pomacam.

Od obrębu wypatrywał przedtem w ich stronę Jarek. Asia nie zdołała nic poradzić, zatem dawała się macać Kamilowi, zresztą musiała istnień miła dla szczeniaków jeśliby potrzebowała odebrać swoje ciuszki. Młokos objął ją zaś w jego uścisku obkręcili się tak, że teraz on stał frontem do plaży a ona tyłem. Widział, iż Jarek jest coraz dość odlegle od nich, nie czekał na onej tylko z lubością niańczył mięso pannicy. Ręce przekazał z piersi na pośladki oraz ugniatał je łapczywie, przyciskając niemocen krocze pannicy do swojego. Aśka ćwiczyła go mile negować od siebie, jednakże nic to nie przeznaczyło, namiętność sztubaka przeznaczyła mu taką siłę, iż nie zdołała się od oną powstrzymać nawet o centymetr. Poprzez majtki kompana ciepła na swej cipce jego zimnego chuja, jaki ocierał się o nią. Widać takie ocieranie wywoływało mu rozkosz, albowiem proch miły ślad fizjonomii. Jej piersi rozgniatały się na jego klatce, grabie chłopaka objeżdżały od jej pośladków, w furę, po pleckach, do łopatek, kieratem z powrotem w smutek zaś na sempiternę. W sumie było to poniekąd przyjemne, więc przestała przedrzeźniać, iż mu się rejteruje. W plonu ocierania się kroczami, majtki sztubaka zsunęły się delikatnie w rów a główka jego penisa wystąpiła na dekiel. Asia nie odczuwała owego, aliści troskliwa owe skrupulatnie, jego żołądź przeciągał się upojnie w furę oraz w rów po jej adamowej cipce, zahaczając raz po raz o jej czuły paragraf. Śledziła przedrzeźniać, iż nie robi jej to rozkoszy, jednakże ziom natomiast tak nie zwracał opieki na to co ona czuje, zaprzątał się tylko polskim potrzebowaniem. Szybko zwietrzyła jak coś wślizguje się pomiędzy jej piersi natomiast klatkę Kamila. Domyśliła się, że to dłoni Jarka, jaki wstał za nią. Ciż pragnął sobie pomacać. Kamil odsunął się gibko, by wykonać koledze lepszy dostęp do cycków dziewczynki. Palce Jarka jechały po jej sutkach, wyciskały je zaś plotły na wszelkie paginy. Cipka panny cały okres była stymulowana przez prącie Kamila, jakie cięgiem się o nią ocierało. Małolat zdjął swoje slipy zaś teraz masował jej szparkę pełnym swoim chujem. Pomiędzy swoimi pośladkami panna natychmiastowo wyczuła coś długiego i twardego, co drapało o jej zadnią waginę. Była to bańka Jarka. Zawładnął ją za pośladki natomiast przygniótł spożywa do swego członka. Pannica zawrzała oczom a stała, czekając, co współpracownicy znaczniej z nią poczynią. I tak nie zdołała nic doradzić na owe, co się szydełkuje, zatem pozostawało jej tylko czekać. Cztery dłonie bezustannie przestawiały się po całym jej padle, gniotły jej piersi, pośladki, biodra, uda, poznawały całkowicie podobne jej ścierwo. Nie posiadała przedtem przed nimi żadnych szarady, młodzikowie wydedukowali prawidłu każdy jej zakamarek. Nie wiedziała już, jakie rąsie są czyje, zresztą niemało ją to teraz omijało. Była uchwycona z obydwu paginy przez mięsa swoich partnerów, jakby była szyneczką w kanapce, zaś młokosi piętkami chleba. W pewna momencie Jarek zechciał wkładać dłonie na skorupce Asi, przepasał ją przeto rąsiami od tyłu natomiast stawiał dłonie na jej łonu. Zaskoczył spokojnie połykać palec do leku, zrobiło jej owe taką rozkosz, iż odruchowo, nie myśląc o tym, rozchyliła ciamajdy, żeby ofiarować mu lepszy dostęp do swojego najgłębszego zakątku. Stojący z frontu a widzący co dzierga się pod wodą Kamil uradził skorzystać sprawę. Nie zwlekając, odsunął łapie Jarka z cipki Asi zaś dotknął do niej swoim chujem. Siksa dysponowała zatkane oczach, mniemała, że dalej omacują ją palce Jarka. Wata spowodowała, iż nie poczuła, iż teraz szama się w nią kutas Kamila. Jednym solidnym ruchem małolat wsiadł w nią do końca, czując po drodze, jak zrywa jej błonę pierwszą. Gąska wyczuła świdrujący, szybki gnieć, jaki chociaż już wygasł. Rozluźniła oczka zaś popatrzała pod watę. Pojmowała, co się wystawało, nie nadążyła jednakże poniekąd zaprotestować, Kamil przedtem w niej był. Zaskoczył powoli ruszać fiutem, penetrując drobiazgowo ciasnej szparkę Asi. Filipinka była zaskoczona natomiast oburzona, jednakże najniezwyklej otóż odczuwała uciecha i uczucie. Nic nie przemawiała, jak Kamil powoli, oraz z okresem jeszcze szybciej ciupciał ją. Właśnie utraciła dziewictwo. Dłonie gońców cały okres drapały całkowite jej ścierwo. Było jej tak dobrze… Teraz zwróciła się im bez końcówki, niech czynią z jej truchłem co tylko pragną, ona pragnęła mieć tylko jak największą ekstaza z owej sekundy. Znów zakorkowała oczach oraz ruszyła błogo popychać cipką, przybliżając ją oraz oddalając od ruchającego ją Kamila. Zdecydowała przyzwolić im nuże na jakiegokolwiek, niech zerżnął ją jeden po pozostałym w cipkę. Nie znała natomiast, co przewiduje prosty za nią Jarek. Domyśliła się tego dopiero, gdy poczuła jak przystawił główkę swojego penisa do jej tylnej szparki oraz ruszył ją do niej naciskać. Dążył się w nią wbić. Pobił pierwszy centymetr zaś wymuszał się w nią dalej, sprawiając gąsce jeszcze większy choruj, ale zarazem jeszcze mocniej potęgując jej wrażenia.
– Jarek, nie… – głosiła Aśka – nie sporządzaj owego, pożądam cię…
– Chcesz odzyskać swe łachy czy nie? – spytał ją.
– Chcę – odparowała drżącym sądem.
Postanowiła to przecierpieć, musiała odzyskać okrycie. Zaczęła drżeć na wykapanym ciele, po części ze strachu, po części z cyniczna, oraz po części z uczucia natomiast ekstazy, której dostarczali jej właśnie partnerzy. Beztrosko wrzeszczała z bólu, jak Jarek napływał w nią od tyłu. W końcu wszedł do końca. Dzięki temu, że znajdowali się w wody, pył lepszy poślizg. Również ruszył płynnie się pchać ruchając koleżankę. Teraz cała trójka stała natomiast poruszała równomiernie miednicami. Gdy Kamil zagłębiał się w cipce dziewczyny, Jarek wynurzał się trochę z jej odbytu, i jak Jarek penetrował w nią do końca, owe Kamil odsuwał błogo swe krocze od jej. Prosta pośrodku Asia także się poruszając nasuwała na transformacyj swą pochwą oraz pupą fiuty ziomów. Woda spowalniała ich prądy, ale także wzmacniała radość. Podskakujące rozkosznie piersi smarkuli raz po raz wynurzały się troszkę z wody, chlupiąc gibko. Krocze Jarka odbijało się o pośladki Asi, jakie podniecająco wtedy podskakiwały pod wodą.
– ZAŚ jeżeli tuz nas dostrzeże? – Nagląco opasły ją obiekcji.
– Co dostrzeże? Przecież jesteśmy zagłębieni – kontrował jej Kamil dysząc ciężko z uciechy.
Realnie, gdyby nawet ktoś wystawał na plaży i przyglądał się im, zobaczył ażeby tylko trzy rozrzewniające się czaszki, wystające znad pokrywy wacie. Mógłby samotnie wyobrażać sobie to, co dzieje się pod wodą, natomiast bardziej wykonalne, by pozwolił, że dyskutują ze sobą rozrywkowo. Ukojonej tym Aśce działało się jeszcze akuratniej, skądinąd tak jak im. Otóż już nie skąpiła, iż Jarek rozgrywał ją w odbyt, dzięki temu jej wrażenia były o wiele mocniejsze. Taki pierwotny raz owe było coś, istnień chędożoną w obydwie waginy wtem, przez dwu napalonych harcerzy. Znała, że zapamięta swą utratę cnoty do końca istnienia. W końcu Jarek, jakiego członek odnajdował się w najciaśniejszej pochwie, nie ścierpiał a spuścił się w nią. Jęczał z radości natomiast dyszał ciężko. Jego sperma rozlewająca się w odbycie Aśki zapuściła cały mechanizm. Jak nieboga troskliwa, jak przyjaciel bije w niej, wyczuła taką rozrywka, że też dostała orgazmu, co spowodowało, że jej cipka poczęła śmigle pukać. Owe z kolejki połechtało ponadplanowo ruchającego ją od przodu Kamila natomiast również uwzględniło go do szczytowania. Tak zatem w pewnych chwili cała trójka była w chwili uczucia, ich oddechy były znakomite i zrozumiałe, filipinka coraz głośniej skowyczała. Jakby nie obserwować, dysponowała najpoprawniej z nich każdych – rozrywka percypowała z obydwu paginy, a także na wyciskanych bez luki przez gońców sutkach. Czuła rozlewającą się spermę w obydwu swoich myszkach, jej rozkosz była tak znaczna jak coraz nigdy. Mimowolnie odchyliła łepetynę do tyłu, opierając ją na rozgałęzieniu Jarka natomiast wrzeszczała głośno. Jej paznokcie nadziewały się niebarczysto w pośladki stojącego z frontu Kamila. Jarek, którego orgazm spotkał najwcześniej, skończył także główny natomiast wysunął się powoli z jej tyłka. Asia a Kamil kończyli właśnie szczytowanie, dymisjonowali swe ruchy, ich oddechy równoważyły się. Po wszystkim Kamil jeszcze chwilę z niej nie wysiadał, ból mu było owe robić, bowiem wiedział, iż taka sytuacja prędzej się przedtem nie ponowi. Po niejakim czasie chociaż wygrzebał bańkę z jej harcerskiej cipeczki natomiast razem z Jarkiem popędził w paginę koniuszka.
– Pamiętajcie, by mi przetłumaczyć ubranie – wykrzyknęła Asia, jaka szła powoli za nimi.

Jak odeszli z jeziora, donieśli jej tonujże z krzaków zaś kładli go na brzegu, jakkolwiek Kamil zamaskował sobie do kieszeni jej majteczki, a Jarek zabrał dla siebie rajstopki, musieli toż mieć jakąś pamiątkę po swoim najwybitniej udanym obozie harcerskim. Potem, nie czekając na koleżankę, udali się w stronicę swojego obozowiska.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/10 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Harcerki, 2.0 out of 10 based on 4 ratings